Aktualności

List intencyjny dotyczący współpracy z WUM

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski kształci studentów na wielu wydziałach, m.in. na kierunkach medycznych. W 2023 dojdzie nowy kierunek studiów - fizjoterapia.
Założeniem Uniwersytetu jest stosowanie najwyższych standardów kształcenia wykorzystując przy tym najnowsze, dostępne technologie.

Constance Care S.A. jest unikalnym oraz innowacyjnym ośrodkiem, który współpracuje z producentami urządzeń medycznych na całym świecie. Posiadane przez Constance Care S.A. know-how ma pomóc przy realizacji celów Uniwersytetu. Uniwersytet Warmińsko - Mazurski i Constance Care S.A. podjęły decyzję o współpracy przy realizacji, planowanego przez Uniwersytet,  ośrodka  szkoleniowego działającego  również w obszarze badań i rozwoju. Plany budowy związane są z projektem  „Zdrowe Życie”, którego liderem jest Uniwersytet Warmińsko - Mazurski, natomiast Constance Care S.A. jest jednym z członków założycieli. Ośrodek Szkoleniowy ma powstać na terenie, którego właścicielem i użytkownikiem od wielu lat jest Uniwersytet, na mazurach.

List Intencyjny o współpracy, pomiędzy Uniwersytetem oraz Spółką Constance Care  to kolejny krok do zawarcia umowy  i rozpoczęcia  ścisłej współpracy.   

Nasi partnerzy

fundusze unijne, contance care