Zespół

Dr n. med. Bożena Kłysz
(IPiN)
neurolog, lekarz rehabilitacji medycznej
Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie.

Specjalista neurolog i specjalista rehabilitacji medycznej z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu pacjentów w poradni neurologicznej oraz w oddziałach neurologicznych i rehabilitacji neurologicznej.

Od 2010 roku pracuje w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Swoją wiedzę zgłębia systematycznie na konferencjach krajowych i zagranicznych. W 2015 roku odbyła staż zagraniczny w Department of Neurology, Charles University 1st Medical Faculty and General Teaching Hospital w Pradze (stypendystka European Academy of Neurology).

Specjalizuje się w leczeniu chorób neurologicznych i neurorehabilitacji, a w szczególności bólów głowy, w tym migreny i bólu o typie napięciowym, bólów kręgosłupa i innych zespołów bólowych, zawrotów głowy, zaburzeń ruchowych, w tym choroby Parkinsona, drżenia, dystonii, choroby Alzheimera i innych zespołów otępiennych, udaru mózgu, spastyczności, stwardnienia rozsianego.

Posiada doświadczenie w leczeniu schorzeń neurologicznych toksyną botulinową(spastyczność, dystonia, migrena przewlekła). Wiedzę w tej dziedzinie zdobywała na wielu szkoleniach i warsztatach organizowanych w kraju i za granicą.

Jest autorką i współautorką publikacji naukowych w czasopismach polskich i zagranicznych oraz wystąpień naukowych na kongresach w Polsce i za granicą.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Neurologicznego i Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji.
 

Nasi partnerzy

fundusze unijne, contance care