Centrum Rehabilitacji

Constance Care to profesjonalne Centrum Rehabilitacji. Specjalizujemy się głównie w rehabilitacji neurologicznej.

Nasza Klinika znajduje się ok. 20 km od centrum Warszawy. Prowadzimy działalność ukierunkowaną na rzecz poprawy jakości zdrowia i życia osób cierpiących zarówno na schorzenia narządu ruchu w wyniku różnych zdarzeń losowych, chorobowych czy związanych ze starzeniem się organizmu jak i rehabilitację funkcji poznawczych u dzieci i dorosłych. W Centrum Rehabilitacji Constance Care udowadniamy, że nawet po urazach czaszkowo-mózgowych, urazach rdzenia kręgowego, czy po udarze mózgu, można znacząco poprawić swoją sprawność. Pomagają w tym nowoczesne technologie (HAL®, G-EO System, ExoAtlet, HandTutor, ErgoTrainer, LiteGait, Pelvictrainer), doświadczeni fizjoterapeuci oraz lekarze specjaliści. Rehabilitacja pourazowa prowadzona jest zarówno w formie ambulatoryjnej, jak i pobytowej, czyli turnusów rehabilitacyjnych. 

Staramy się wspierać i motywować naszych Pacjentów. Posiadamy odpowiednie wyposażenie, wiedzę, a przede wszystkim doświadczenie, by prowadzić terapie, których celem jest zwiększenie sprawności ruchowej (rehabilitacja kręgosłupa) oraz poprawa jakości i komfortu życia Pacjentów (rehabilitacja neurologiczna).

Skontaktuj się z nami już dziś i zarezerwuj termin  sesji diagnostyczno-terapeutycznej z wykorzystaniem urządzeń do terapii chodu - aktywnego egzoszkieletu HAL®, ExoAtlet  lub stacjonarnego robota G-EO System.


Jakość usług

Specjaliści

Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści – lekarze oraz terapeuci z tytułem mgr fizjoterapii.

Komfort terapii

Pacjenci mają do dyspozycji pojedyncze gabinety do terapii indywidualnej, masażu i fizykoterapii.

Dokumentowanie procesu terapii

Każdy z pacjentów ma dokumentowany przebieg procesu rehabilitacji a jego wyniki może otrzymać w formie elektronicznej i papierowej (na życzenie).

Kompleksowość usług

Pacjentom proponujemy holistyczne podejście zapewniając zarówno konsultacje lekarskie, jak i terapię ruchową z doświadczonymi specjalistami.

Nasi partnerzy

fundusze unijne, contance care