Centrum Rehabilitacji

Constance Care to przede wszystkim klinika rehabilitacji, w której świadczymy usługi na najwyższym światowym poziomie.

Klinika powstała w 2015 roku na granicy Warszawy, Konstancina - Jeziorny i Piaseczna.
W naszej placówce zapewniamy opiekę opiekunów medycznych 24/7. Pacjenci mają dostęp do konsultacji specjalistycznych w zakresie leczenia urazów, schorzeń neurologicznych/kardiologicznych oraz schorzeń narządu ruchu. Rehabilitujemy naszych Pacjentów, stosując nowoczesne metody leczenia, umożliwiając im, jak najszybsze usprawnienie lub wręcz powrót do pełnej sprawności.
Pomagają w tym nowoczesne technologie (G-EO SystemHandTutor, ErgoTrainer, LiteGait, Pelvictrainer), doświadczeni fizjoterapeuci oraz lekarze specjaliści. Rehabilitacja pourazowa prowadzona jest zarówno w formie ambulatoryjnej, jak i pobytowej.Staramy się wspierać i motywować naszych Pacjentów. Posiadamy odpowiednie wyposażenie, wiedzę, a przede wszystkim doświadczenie, by prowadzić terapie, których celem jest zwiększenie sprawności ruchowej (rehabilitacja kręgosłupa) oraz poprawa jakości i komfortu życia Pacjentów (rehabilitacja neurologiczna).

Skontaktuj się z nami już dziś i zarezerwuj termin  sesji diagnostyczno-terapeutycznej z wykorzystaniem urządzeń do terapii chodu - stacjonarnego robota G-EO System.

Jakość usług

Specjaliści

Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści – lekarze oraz terapeuci z tytułem mgr fizjoterapii.

Komfort terapii

Pacjenci mają do dyspozycji pojedyncze gabinety do terapii indywidualnej, masażu i fizykoterapii.

Dokumentowanie procesu terapii

Każdy z pacjentów ma dokumentowany przebieg procesu rehabilitacji a jego wyniki może otrzymać w formie elektronicznej i papierowej (na życzenie).

Kompleksowość usług

Pacjentom proponujemy holistyczne podejście zapewniając zarówno konsultacje lekarskie, jak i terapię ruchową z doświadczonymi specjalistami.

Nasi partnerzy

fundusze unijne, contance care