Centrum Rehabilitacji

Constance Care to profesjonalne Centrum Rehabilitacji neurologicznej, ortopedycznej i neuropsychologicznej, usytuowana ok. 20 km od centrum Warszawy.

O nas

Constance Care to profesjonalne Centrum Rehabilitacji neurologicznej, ortopedycznej i neuropsychologicznej, usytuowana ok. 20 km od centrum Warszawy. Prowadzimy działalność ukierunkowaną na rzecz poprawy jakości zdrowia i życia osób cierpiących zarówno na schorzenia narządu ruchu w wyniku różnych zdarzeń losowych, chorobowych czy związanych ze starzeniem się organizmu jak i rehabilitację funkcji poznawczych u dzieci i dorosłych. W Centrum Rehabilitacji Constance Care udowadniamy, że nawet po urazach czaszkowo-mózgowych, urazach rdzenia kręgowego, czy po udarze mózgu, można znacząco poprawić swoją sprawność. Pomagają w tym nowoczesne technologie (HAL®, G-EO System, HandTutor, ErgoTrainer, LiteGait, Pelvictrainer) a przede wszystkim doświadczeni fizjoterapeuci, lekarze, masażyści, neurologopeda, neuropsycholog i specjalista ds. żywienia (dietetyk). Rehabilitacja pourazowa prowadzona jest zarówno w formie ambulatoryjnej, jak i pobytowej, czyli turnusów rehabilitacyjnych. 

Staramy się wspierać i motywować naszych Pacjentów. Posiadamy odpowiednie wyposażenie, wiedzę, a przede wszystkim doświadczenie, by prowadzić terapie, których celem jest zwiększenie sprawności ruchowej (rehabilitacja kręgosłupa) oraz poprawa jakości i komfortu życia Pacjentów (rehabilitacja neurologiczna).

Skontaktuj się z nami już dziś i zarezerwuj termin bezpłatnej sesji diagnostyczno-terapeutycznej z wykorzystaniem urządzeń do terapii chodu - aktywnego egzoszkieletu HAL® lub stacjonarnego robota G-EO System.Zobacz film o Polsce

Jakość usług

Specjaliści

Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści – lekarze, terapeuci z tytułem mgr rehabilitacji lub fizjoterapii, masażyści, (neuro)logopeda, psycholog.

Komfort terapii

Pacjenci mają do dyspozycji pojedyncze gabinety do terapii indywidualnej, masażu i fizykoterapii.

Dokumentowanie procesu terapii

Każdy z pacjentów ma dokumentowany przebieg procesu rehabilitacji a jego wyniki może otrzymać w formie elektronicznej i papierowej (na życzenie).

Kompleksowość usług

Pacjentom proponujemy holistyczne podejście zapewniając zarówno konsultacje lekarskie, terapie ruchową, pomoc logopedyczną i psychologiczną.

Nasi partnerzy

fundusze unijne, contance care