Profil działalności

Constance Care Spółka Akcyjna jest właścicielem profesjonalnej kliniki rehabilitacji, specjalizującej się w neurologii.  Constance Care Centrum Rehabilitacji  powstało w 2015 roku i mieści się na pograniczu Warszawy, Piaseczna i Konstancina-Jeziorny.

Klinika zapewnia opiekę opiekunów medycznych 24/7. Pacjenci mają dostęp do konsultacji specjalistycznych w zakresie leczenia urazów, schorzeń neurologicznych/kardiologicznych oraz schorzeń narządu ruchu. Rehabilitujemy naszych Pacjentów, stosując nowoczesne metody leczenia, umożliwiając im, jak najszybsze usprawnienie lub wręcz powrót do pełnej sprawności. Pomagają w tym nowoczesne technologie (HAL®), ExoAtlet, G-EO System, HandTutor, ErgoTrainer, LiteGait, Pelvictrainer). Rehabilitacja pourazowa prowadzona jest zarówno w formie ambulatoryjnej, jak i pobytowej.

Wspieramy i motywujemy naszych Pacjentów, by walczyli z pełną determinacją. Posiadamy odpowiednie wyposażenie, wiedzę, a przede wszystkim doświadczenie, by prowadzić terapie, których celem jest zwiększenie sprawności ruchowej (rehabilitacja kręgosłupa) oraz poprawa jakości i komfortu życia Pacjentów (rehabilitacja neurologiczna).

Nasi partnerzy

fundusze unijne, contance care