Aktualności

Umowa pomiędzy Constance Care S.A. oraz Fujifilm Poland Sp. z o.o.

Fujifilm jest jednym z najbardziej innowacyjnych producentów urządzeń medycznych na świecie. Produkuje m.in.:  rezonanse magnetyczne (RMI) - wysoko i nisko polowe, tomografy, aparaty do ultrasonografii (USG), systemy diagnostyki rentgenowskiej.

Produkty Fujifilm są przeznaczone również dla zwierząt i służą w weterynarii. Jest firmą zwracającą szczególną uwagę na ochronę środowiska. Urządzenia firmy Fujifilm, jak np. systemy MRI z magnesem stałym o otwartej strukturze, nie wymagają żadnych specjalnych uwarunkowań budowlanych, zużywając przy tym jedynie ułamek energii w stosunku do innych, podobnych urządzeń.

 To firma, która bardzo duże środki finansowe przeznacza na badania i rozwój, i zatrudnia dziesiątki tysięcy najlepszych specjalistów na całym świecie.

 Constance Care S.A. wraz z Fujifilm Poland Sp. z o.o. podpisały, w grudniu 2021 roku, list intencyjny o współpracy przy realizacji Centrum Kompetencji Innowacyjnych Technologii Medycznych. W roku 2022 współpraca się zacieśniła. Kilka dni temu została podpisana Umowa o świadczenie Usług przez Constance Care S.A. na rzecz Fujifilm Poland Sp. z o.o. w zakresie doradztwa i wsparcia marketingowego.

 „Jesteśmy dumni, iż możemy pomagać przy promocji i prezentacjach tak dobrych i unikalnych urządzeń. Ochrona zdrowia w połączeniu z ochroną środowiska to ważne aspekty w życiu każdego człowieka.  To wartości, które Constance Care S.A. zawsze wspierała i będzie wspierać- mówi Prezes Constance Care S.A. Jacek Walukiewicz.

Nasi partnerzy

fundusze unijne, contance care